Majorka. Przewodnik Dumont z mapą wyspy

LubimyCzytać

Poznaj atrakcje kraju w wielu odsłonach…* Cud z kamienia i światła - katedra w Palmie*Wioska artystów i mekka koneserów - Deia*Kamienna droga - przez góry Tramuntana*Obóz dla jeńców i raj natury - wyspa Cabrera*Trzy górskie klasztory - Puig de Randa… i zanurz się w jego życiu.Indywidualne porady turystyczne - przyjemnie noclegi, kawiarnie i restauracje, niezwykłe sklepy, modne wieczorne rozrywki i życie nocne.Do przewodnika dołączona jest mapa w skali 1:210 000

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!