Zayn Malik, Liam Payne. Biografie Chłopaków z One Direction

Wydawnictwo: Amber
muzyka
LubimyCzytać

Książka niezbędna dla wszystkich fanek One Direction, zakochanych w Zaynie Maliku i Liamie Payne!One Directi on podbija listy przebojów i zdobywa serca milionów fanów. Ta podwójna biografia czołowych wokalistów ujawnia, jak radzili sobie z Simonem Cowellem, show biznesem i romansami wystawionymi na widok publiczny. Z tej książki dowiesz się też, co ich czeka w przyszłości, jeśli ich kariera będzie się nadal rozwijać w tym tempie co dziś.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!