Mój Wrocław

albumy
LubimyCzytać

Tadeusz Szwed - fotografik. Wrocławski artysta zakochany w swoim mieście. Fotografuje Wrocław i Dolny Śląsk od 40 lat, dokumentując zdarzenia nadzwyczajne i codzienne, szczęśliwe i dramatyczne, ze wszystkich dziedzin życia, portretując ludzi znanych i nieznanych, ludzi polityki, kultury, sportu, przemysłu, handlu, administracji - przy pracy i w zabawie. Ogromne zainteresowanie poza krajem wzbudziły jego fotografie i album z dokumentalnymi zdjęciami z powodzi w 1997 roku.Wojciech Dzieduszycki.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!