Wizerunek Uniwersytetu Wrocławskiego w oczach studentów studiów stacjonarnych

LubimyCzytać

Książka za przedmiot bierze ten obszar sfery publicznej, który w Polsce bardzo rzadko poddawany jest całościowemu oglądowi badawczemu właśnie od strony rynkowej – oświatę, wychowanie, szkolnictwo wyższe i naukę. Będzie więc stanowić ważny głos w dyskusji społecznej nad miejscem i rolą szkoły wyższej w systemie gospodarki rynkowej. To cenny wkład do wiedzy na temat wizerunku instytucji na przykładzie szkoły wyższej, a dla jej ciał kierowniczych lektura poznawczo bardzo korzystna.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras