Sekrety osobistej efektywności. Osiągaj niemożliwe i skutecznie zarządzaj swoim życiem

Wydawnictwo: Helion
LubimyCzytać

Prowadzisz intensywne życie zawodowe? Masz mnóstwo obowiązków poza pracą, zajmujące hobby i kilka ambitnych celów do zrealizowania? Zastanawiasz się, jak to wszystko pogodzić i nie umrzeć z przepracowania? Potrzebujesz skutecznego i nowoczesnego rozwiązania, które pomoże Ci zarządzać czasem i odzyskać władzę nad swoim życiem! Praktyczna wiedza zawarta w tej książce pozwoli Ci zwiększyć wydajność tak, żebyś mógł osiągnąć cele, które dotąd były poza Twoim zasięgiem.Odkryje przed Tobą taktyki, strategie i sekrety pozwalające na zarządzanie uwagą, opanowanie chaosu wokół siebie i osiągnięcie niebywałej skuteczności podczas wykonywania różnego typu zadań. W książce znajdziesz również mnóstwo praktycznych wskazówek na temat tego, jak umiejętnie organizować pracę i życie osobiste z wykorzystaniem najnowszych technologii. Przekonaj się, czego jesteś w stanie dokonać, gdy ujarzmisz czas, przejmiesz kontrolę nad swoją uwagą, a w konsekwencji nad całym życiem!Maura Nevel Thomas jest trenerką, pisarką i konsultantką w zakresie wydajności, uwagi i skuteczności. W 2003 roku założyła firmę RegainYourTime.com. Opracowała proces o nazwie Empowered Productivity System (System Doskonałej Wydajności), który ułatwia zarządzanie rozmaitymi aspektami życia zawodowego i prywatnego. Cieszy się on tak dużą popularnością, że Maura jest regularnie proszona o wygłaszanie referatów i prowadzenie warsztatów poświęconych tej tematyce.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Marek Kędzierski | 2018-03-21
Na półkach: Mądre rzeczy, Przeczytane
Przeczytana: 21 marca 2018

Wg mnie książka już trochę przestarzała. Z 300 stron aktualnie wykorzystuję tylko dwie rzeczy, których i tak nie jestem pewien czy zadziałają. Ogólnie mało się dowiedziałem.

Wiele stron przeskakiwałem, bo albo to były rzeczy banalne, albo lanie wody.

A i uwaga - autorka to fanka Apple, więc w co drugim rozdziale przeczytamy nad wyższością produktów tej firmy nad innymi markami. Ble.