LubimyCzytać

SŁOWACJA – przepiękne góry, niezwykłe jaskinie, nowoczesne kurorty narciarskie i kąpieliska termalne. Ten niewielki kraj, tak blisko nas, przyciąga mnóstwem cennych zabytków, z których wiele wpisano na listę UNESCO.Praktyczny Przewodnik dla PodróżnikówOddajemy Ci w ręce nasz najpełniejszy przewodnik po Słowacji. Zapakowaliśmy do niego mnóstwo niezbędnych informacji, tak jak pakuje się plecak przed wielką wyprawą. Nie zamieściliśmy w nim wielu zdjęć, bo woleliśmy wyczerpująco opowiedzieć Ci o tym, co warto zobaczyć i czego doświadczyć w tym kraju. Aby Twój bagaż był lżejszy, specjalnie wybraliśmy bardzo lekki papier, niemęczący oczu nawet w ostrym słońcu. Ten przewodnik pomoże Ci zaplanować podróż i zaprowadzi do wszystkich miejsc, które chciałbyś odwiedzić. SŁOWACJA nie będzie miała przed Tobą żadnych tajemnic.To nasz najlepszy przewodnik, bo: * znajdziesz w nim bardzo szczegółowe informacje,* sam zaplanujesz ambitną wyprawę,* odkryjesz miejsca, do których nie trafią zwykli turyści.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!