Inwestycje Private Equity/ Venture Capital

Wydawnictwo: Key Text
biznes, finanse
LubimyCzytać

Teoretyczne i praktyczne kompendium wiedzy o szczegółach procesu inwestycyjnego i współpracy z funduszami private equity/venture capital.* przygotowania przedsiębiorcy (biznesplan, due diligence, wycena spółki)*umowa inwestycyjna* monitorowanie spółek portfelowych, raportowanie* dezinwestycje (IPO, trade sale, FIBO, MBO, buy back, write-off)* aspekty podatkowe inwestycji i dezinwestycji* przykłady zrealizowanych projektów* analiza polskiego i europejskiego rynku private equity/venture capital

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras