Prawo Unii Europejskiej w Wewnętrznym Porządku Prawnym Państw Członkowskich

Wydawnictwo: ABC
LubimyCzytać

W książce tej wypowiadają się funkcjonariusze wspólnotowi, dyplomaci i członkowie administracji centralenj państw członkowskich oraz przystepujących do Unii europejskiej, wreszcie sędziowie i uczeni z tych krajów. Ich wystąpienia skupiaja się na kilku wybranych problemach o newralgicznym znaczeniu dla wdrażania i funkcjonowania prawa wspólnotowego w krajowych porządkach prawnych państw członkowskich, a więc i Polski od 1 maja 2004 roku.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!