One Love. One Direction

Tłumaczenie: Błażej Niedziński
Wydawnictwo: Amber
LubimyCzytać

Ciepła powieść o spełnianiu się najbardziej niemożliwych marzeń.Nareszcie lato! Słońce, morze. Tylko, że Megan zamiast na plaży spędza wakacje... w pralni. Wiele dziewczyn ma wakacyjne prace, ale ta jest wyjątkowo nieromantyczna. A Megan ciągle marzy... Och! Gdyby tak któryś chłopak z One Direction wszedł przez te drzwi... Och! Gdyby to mogło zdarzyć się naprawdę... i odmienić życie nie tylko Megan.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

mobscene | 2017-03-16
Przeczytana: 15 marca 2017

Książkę przeczytałam w jeden wieczór. Sądzę, że sposób pisania i sama akcja bardzo wciąga i nie możemy się od niej oderwać. Przyzwyczaiłam się do bohaterów i przeżywałam wszystko razem z nimi. Akcja cały czas się zagęszcza, nie ma chwili nudy czy zbędnych opisów. Jedynie zakończenie pozostawiło lekki niedosyt. Jest ono na pewno zaskakujące i inne niż większość książek. Nie spodziewałam się takiego zwrotu akcji. Serdecznie polecam każdej fance One Direction! #teamHarry