Recepta na zdrowie

Wydawnictwo: ABA
zdrowie, medycyna
LubimyCzytać

Wszystko przemija. My niestety też. Większość ludzi nie umiera jednak ze starości, lecz z powodu chorób takich jak cukrzyca, zawał serca i rak. Naturalnie przeciwko niektórym chorobom samemu nic nie można zrobić, ale co stoi na przeszkodzie, byśmy żyli trochę zdrowiej i tym samym lepiej i dłużej? Lenistwo, brak czasu, wiedzy? Komiczne jest to, że najważniejsza osoba w życiu, a mianowicie Wy sami, na liście priorytetów często zajmuje ostatnie miejsce. Zajrzyjcie do tej książki i skorzystajcie ze środków przedłużających życie! Dokonajcie swojej własnej analizy ryzyka, sięgnijcie po dozwolone środki pomocy, zredukujcie czynniki stresu, zacznijcie działać. Życie jest zbyt krótkie, aby czekać, aż przeminie! Pozostać zdrowym i żyć długo chce każdy, ale tylko nieliczni robią cokolwiek w tym kierunku. ZMIEŃCIE TO!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!