Nowe trendy w diabetologii 2012/2013

Wydawnictwo: Termedia
zdrowie, medycyna
LubimyCzytać

Publikacja prezentuje najnowszą wiedzę o cukrzycy, o zasadach jej leczenia, o nowych technologiach, postępie w profilaktyce oraz terapii powikłań tej choroby. Autorzy – najlepsi specjaliści i naukowcy polscy – przedstawiają informacje na temat klinicznego zastosowania współczesnej genetyki, rozmaitości nowych leków przeciwcukrzycowych, związku cukrzycy z zespołem bezdechu sennego, szans na wprowadzenie do praktyki klinicznej „sztucznej trzustki”, możliwości stosowania metod chirurgicznych w terapii cukrzycy i wreszcie – leczenia wszystkich najistotniejszych powikłań naczyniowych. Książka skierowana jest nie tylko do diabetologów, ale do wszystkich lekarzy zainteresowanych nowoczesną diabetologią.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!