Tajemnica srebrnych kielichów

Tłumaczenie: Opracowanie zbiorowe
Wydawnictwo: Święty Wojciech
LubimyCzytać

W benedyktyńskim opactwie w górach dzieją się dziwne rzeczy. Z klasztornego skarbca zniknęły srebrne kielichy. Policja nie wie, co robić. To sprawa w sam raz dla Kiki! Jej wujek jest zapracowanym przeorem tego klasztoru, więc dziewczynka – trochę z nudów, a trochę z ciekawości – na własną rękę rozpoczyna śledztwo dotyczące zaginięcia słynnego zbioru Lamentium.Powieść detektywistyczna dla młodzieży w wieku 11-15 lat.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!