LubimyCzytać

W publikacji w sposób kompleksowy przedstawiono teoretyczne i praktyczne zagadnienia postępowania przed sądem w sprawach z zakresu prawa pracy oraz postępowania przedsądowego. W sposób szeroki zaprezentowano stanowisko judykatury i poglądy doktryny dotyczące rozumienia procedury cywilnej w sprawach z zakresu prawa pracy. Dodatkowym atutem opracowania są wzory pism procesowych i przedprocesowych stosowanych w toku postępowania przed sądami.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!