Dziewiąty Mag. Trylogia. Dziewiąty Mag + Dziedzictwo +Zdrada (komplet)

Tłumaczenie: Opracowanie zbiorowe
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
LubimyCzytać

Komplet trzech tytułówDziewiąty MagDziewiąty Mag. DziedzictwoDziewiąty Mag. ZdradaPorywająca trylogia fantasy, teraz w eleganckim pudełku. Światu dziewięciu miast grozi zagłada. Czy Ariel zdoła zaradzić dziwnej epidemii wśród smoków? Kto zostanie Dziewiątym Magiem?

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Agus6031 | 2016-11-16

Mam wrażenie, że to jest bardziej romans niż fantasy. Fabuła kiepska i niespójna a 3 TOM napisany jakby z musu. Jakby książka skończyła się na 2 Tomie może mialabym lepsze wrażenie co do niej. Jest to dobry przykład na to, że ksiazki nie powinno się oceniać po okładce, bo wydanie jest naprawde bardzo ładne i zachęcające ale sama treść bardzo przeciętna.

Zabcia | 2016-10-16
Przeczytana: 16 października 2016

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Świetna relaksacyjna książka, pełna akcji i nawet miłości ukazanej we znośnej odsłonie. Fantastyka pełną parą, uwielbiam.

quartz | 2016-09-27
Przeczytana: sierpień 2016

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

pierwszy tom cukerkowy po czym w ostatnim psychopaci gwalcacy i kapiacy sie we krwi ofiar. Fakty przedstawione na poczatku powiesci w kolejnych tomach staja sie nieprawdziwe a postaci zmieniaja charakter o 180 stopni. Liczyłem na coś więcej.

Jarek K | 2016-09-13

zajebista :) książki z tych lekkich, łatwych i przyjemnych. Trochę chaotyczna niekiedy ale co tam, mi się podoba :)

Krzysztof Ruszkiewicz | 2016-04-12
Przeczytana: 12 kwietnia 2016

Ciekawy cykl. Trochę naiwne i jak dla mnie baaaaarrrdzo "light".
Ogólnie ciekawa historia. Bohaterka wszechwładna, jak na maga. Kraina i akcje mało rozbudowane.
AAAAle To Fantazy. Szybko się czyta. przyjemnie się wczuwa.

Oleńka | 2015-11-23

Świetna babska fantastyka!