Umiejętność obcowania z ludźmi

poradniki
LubimyCzytać

Umiejętność obcowania z ludźmi to spośród wszystkich ludzkich talentów ten, który przynosi największą satysfakcję.Dobre kontakty z innymi przesądzają o jakości życia - zawodowego, rodzinnego i towarzyskiego , bo wiedza oraz metody prezentowane w tej książce, znacznie ułatwiają wzajemne, międzyludzkie relacje.Trzeba tylko wprowadzić je w życie.Cieszę się, że mogę w tej materii służyć za przewodnika.Les GiblinLes Giblin jeden z pionierów branży rozwoju osobistego urodził się w 1912 roku w Cedar Rapids w stanie Iowa. Po zakończeniu służby wojskowej w 1946 roku, Giblin rozpoczął pracę w Sheaffer Pen Company. Kariera handlowca pozwoliła mu stać się wnikliwym obserwatorem ludzkich zachowań i w rezultacie przyniosła mu dwa tytuły krajowego sprzedawcy roku .Na podstawie swoich doświadczeń i zdobytej wiedzy rozpoczął działalność szkoleniowo - seminaryjną dla firm korporacyjnych, takich jak Travelers, New York Life, Mobil, General Electric, Johnson & Johnson , Caterpillar, Merrill Lynch czy Amway i jeszcze innych.Umiejętność obcowania z ludźmi jako coś bez czego nie da się normalnie funkcjonować w życiu, jest ponadczasowym przesłaniem Giblina. W naszych czasach nabiera ono szczególnego znaczenia.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

lula | 2016-02-17
Przeczytana: 10 listopada 2015

Krótkie i treściwe. Jednak za mało..