Metody zdobywania klientów czyli jak osiągnąć sukces w sprzedaży

Wydawnictwo: Fijorr Publishing
biznes, finanse
LubimyCzytać

Za namową przyjaciół postanowiłem zebrać moje blisko piętnastoletnie doświadczenie amerykańskie, przetworzyć je nieco przez polski „pryzmat”, czyli obyczajowość, by je następnie zaadaptować do warunków i realiów III Rzeczypospolitej. Książka nie jest tłumaczeniem amerykańskich prac z dziedziny technik sprzedażyczy psychologii motywacyjnej, od jakich roi się na półkach księgarń, lecz spolszczonym wykładem tego, czego mnie w Stanach nauczono, czego nauczyłem się sam, a zwłaszcza czego doświadczyłem na własnej skórze.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!