Krajowa Rada Sądownictwa. Komentarz

LubimyCzytać

Publikacja jest pierwszym w polskiej literaturze prawniczej komentarzem do ustawy o Krajowej Radzie Sądownictwa. Przedstawiono w nim w sposób kompleksowy problematykę statusu Rady jako organu konstytucyjnego, jej ustroju i zadań oraz specyfiki prowadzonych przez nią postępowań. Autorzy, omawiając kwestie sporne i proponując ich rozwiązania, uwzględnili poglądy wyrażane w piśmiennictwie oraz w orzecznictwie Trybunału Konstytucyjnego, Sądu Najwyższego i Naczelnego Sądu Administracyjnego

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!