Wielka księga modlitw (2 CD)

religia
LubimyCzytać

* najobszerniejszy zbiór modlitw - ok 1000 modlitw, hymnów, pieśni pochwalnych* litanie, koronki, nowenny* modlitwy tradycyjne i współczesne, błagalne i dziękczynne, patriotyczne i osobiste* poradnik dobrej modlitwy oraz mały słownik modlitwy* specjalne miejsce na własne modlitwy i prośby do Boga* galeria sztuki - sceny biblijne na obrazach m.in. Murilla, Rubensa czy Tycjana* 2 płyty CD - Modlitwa różańcowa ze Świętym Janem Pawłem II (rozważania różańcowe Świętego Jana Pawła II oraz artystów polskich)

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!