Wybierz siebie. Badź szczęśliwy, zarabiaj miliony i spełniaj swoje marzenia

Wydawnictwo: MT Biznes
LubimyCzytać

Świat się zmienia. Rynki się załamują. Miejsca pracy znikają jedno po drugim. Branże przeżywają kryzys i zmieniają się na naszych oczach. Wszystkie nasze zabiegi, które miały nam zapewnić różne „zabezpieczenia”, wszystko, co miało nam dawać „bezpieczeństwo”, nagle straciło na znaczeniu – studia, zatrudnienie, emerytura. Rząd. To wszystko wali się na naszych oczach. We wszystkich obszarach życia społecznego pośrednicy powoli tracą rację bytu. Nikt nam już nie proponuje pracy, nie inwestuje w nasze firmy, nie chce z nami podpisywać umowy, nie chce nas wybrać. Musisz zatem podjąć najważniejszą decyzję w swoim życiu: musisz wybrać siebie.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!