Nieograniczony sukces w sprzedaży

Wydawnictwo: MT Biznes
biznes, finanse
LubimyCzytać

Milion wymówek powstrzymuje cię przed osiągnięciem twoich własnych celów sprzedażowych i dochodowych. Trudne czasy w gospodarce, internetowa walka cenowa, sceptycznie nastawieni klienci… wybór wymówek jest szeroki. Ale zastanów się nad następującym faktem: 20 procent najlepszych sprzedawców przeprowadza 80 procent sprzedaży, bez względu na przeszkody. Uzyskują przewidywalne i doskonałe wyniki w zmiennym środowisku. Możesz do nich dołączyć, jeśli tylko opanujesz najlepsze techniki sprzedaży!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Slovana | 2016-08-22
Przeczytana: lipiec 2016

Przeczytałam tę książkę z ciekawości, bo wszyscy sprzedajemy. Jeśli nie jakiś produkt, to siebie, swoje umiejętności np. na rozmowie o pracę. Takie czasy, słowo "sprzedaż" pojawia się wszędzie. Jednak nie jest to pozycja dla każdego. Tak jak widnieje na okładce - mowa tu o sprzedawcach, i to na nich koncentruje się Brian Tracy. Bardzo konkretnie. Pokazuje na swoim przykładzie sprawdzone przez wieloletnią sprzedaż działania, które pozwoliły mu stać się skuteczniejszym i więcej zarabiać. Książka ta to kwintesencja działań, jakie powinni stosować sprzedawcy, przedstawiciele handlowi - to dla nich literatura obowiązkowa, jeśli chcą czerpać zyski i satysfakcję z wykonywanego zawodu.
Książka liczy 240 stron, na których są podane konkretne porady oraz ćwiczenia, w których po każdym rozdziale przeprowadza się analizę swojej branży, swoich klientów i swoich działań w sprzedaży. Jeśli ktoś zainwestuje w tę książkę kilkadziesiąt złotych i solidnie ją przerobi (właśnie tak: przerobi i...

MateuszKiszlo | 2016-07-17

CAŁA RECENZJA: http://www.jakzarabiacpieniadze.com.pl/2016/02/recenzja-ksiazki-brian-tracy.html

Amerykańscy autorzy kojarzą mi się z wodolejcami, a tymczasem tutaj każda strona jest naprawdę naszpikowana szalenie przydatnymi wskazówkami DLA KAŻDEGO sprzedawcy niezależnie od jego doświadczenia. Przeczytałem tę pozycję dwa razy i nie jest powiedziane, że nie będę wracał jeszcze do wybranych rozdziałów. W zasadzie opisał tam cały proces sprzedaży, więc można zaryzykować fakt, że jest to lektura prawie kompletna. Myślę, że podobnie jak ja będziecie mieli jednak apetyt na więcej książek tego pokroju. Polecam osobom, które już pracują w sprzedaży i chcą być w niej coraz lepsi.

johngalt89 | 2016-01-19
Przeczytana: 19 stycznia 2016

Świetna książka! Polecam każdemu kto chciałby osiągnąć coś więcej w sprzedaży.