Polska to lubię!

LubimyCzytać

Polska to lubię! to wiedza o państwie polskim w pigułce. Książka bardzo pomocna w szukaniu odpowiedzi na wiele pytań o nasz kraj. Obejmuje zagadnienia dotyczące: dziejów państwa polskiego na przestrzeni wieków, funkcjonowania Polski w Unii Europejskiej, polskich świąt państwowych, zabytków, które znajdują się na liście UNESCO, naszych bogactw naturalnych oraz zagadnień związanych z wolontariatem.Książka przeznaczona jest dla całej rodziny, nowocześnie zaprojektowana, bogato ilustrowana, z ciekawymi quizami.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras