Rozwój mocy parapsychicznych dla początkujących

Wydawnictwo: Illuminatio
9 (4 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
LubimyCzytać

Zastanawiałeś się kiedykolwiek nad tym, dlaczego niektóre osoby doświadczają paranormalnych przeżyć, często mają deja vu, a ich przeczucia zawsze się sprawdzają?Nie tylko wybrańcy potrafią dostroić się do umysłów innych ludzi i są w stanie pełniej doświadczać rzeczywistości, wykorzystując swój szósty zmysł. Każdy z nas posiada wrodzone naturalne możliwości, a dzięki szybkim i prostym technikom zawartym w tej publikacji, odkrycie i opanowanie tkwiącego w nas potencjału parapsychicznego stanie się prostsze niż kiedykolwiek.William W. Hewitt przedstawia ponad 40 ćwiczeń rozwijających umiejętności oraz niemal 30 studiów przypadków, które ilustrują skuteczność prezentowanych przez niego metod, pozwalających opanować szeroki wachlarz technik parapsychicznych. Wyćwiczonych umiejętności możemy używać codziennie, by rozwiązywać problemy, chronić się przed atakami psychicznymi, kontaktować się z duchami przewodnikami czy wyostrzyć naszych podstawowych pięć zmysłów.Autor dowodzi, że każdy z nas rodzi się z potencjałem parapsychicznym i pokazuje, jak go wydobyć i opanować. Wszystkie najważniejsze umiejętności - od jasnowidzenia czy telepatii, poprzez uzdrawianie i wróżenie do komunikacji ze zwierzętami i duchowymi przewodnikami - są dokładnie przez niego opisane i objaśnione, dzięki czemu łatwiej nam odkryć, który z talentów przejawiamy.W każdym z nas tkwią niesamowite możliwości, a ta książka umożliwi ich poznanie tym, którzy pragną rozszerzyć swoje granice postrzegania.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Dzida | 2019-01-27
Przeczytana: 24 stycznia 2019

Bardzo dobra książka z ćwiczeniami oraz faktami z życia autora. Polecam ją szczególnie osobom które już natrafiły na nowe życiowe doświadczenie jak przewidzenie jakiegoś wydarzenia lub "dziwnego zbiegu okoliczności". Regularne ćwiczenia przedstawione przez autora faktycznie pomagają w rozbudzeniu naszych ukrytych umiejętności oraz aktywowaniu nieużywanych obszarów mózgu.

Leszy | 2016-04-09

Ciekawa książka i świetny poradnik,swoje naturalne zdolności metapsychiczne należy ćwiczyć jak mięśnie czy pamięć a dzięki tej książce z pewnością będziecie mieli najmniejsze efekty.Uwierzcie w siebie.