Polska dla profesjonalistów. Atlas samochodowy 1:200 000 + Pierwsza pomoc krok po kroku

LubimyCzytać

Jedyny tak szczegółowy atlas samochodowy Polski: 82 tys. miejscowości i 365 tys. km dróg!* aktualny stan sieci drogowej, a także drogi w budowie i planowane do 2018 r.* autostrady i drogi ekspresowe z nazwami węzłów* autostrady płatne, punkty poboru opłat* krajowa i międzynarodowa numeracja dróg, odległości drogowe* informacje niezbędne dla kierowców samochodów ciężarowych i autokarów* dopuszczalne naciski na oś* ograniczenia wysokości i szerokości pojazdu* ograniczenia rzeczywistej masy pojazdu* odcinki dróg objęte zakazem ruchu pojazdów ciężarowych* odcinki dróg objęte systemem viaTOLL* punkty dystrybucji i punkty obsługi klienta viaTOLL* motele i hotele, parkingi dla samochodów ciężarowych* fotoradary* stacje paliw z podziałem na sieci (Bliska, BP, Shell, Statoil, Lotos, Lukoil, Orlen)* 3 tys. atrakcji turystycznych* granice parków narodowych i krajobrazowych, miejscowości atrakcyjne turystycznie* plastyczna rzeźba terenu* skorowidz ponad 71 tys. miejscowości z terenu Polski wraz z informacją o województwie i powiecieA ponad to:* mapa kodów pocztowych Polski wraz ze spisem kodów* mapa odcinków dróg objętych systemem viaTOLL i płatnych autostrad* przeglądowa mapa głównych dróg Polski* mapa tablic rejestracyjnych* 18 tranzytowych map miast z informacją o ograniczeniach w ruchu dla samochodów ciężarowych* 21 szczegółowych planów miast* atlas Europy 1:3 200 000Dodatkowo wygodna w składaniu dwustronnie laminowana i ilustrowana instrukcja udzielania pierwszej pomocy, opracowana na podstawie obowiązujących w roku wydania wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji z 2010 roku.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!