Bazil złamany ogon

Tłumaczenie: Jerzy Marcinkowski
Cykl: Świat Bazila (tom 1)
Wydawnictwo: ISA
Bazil Broketail
czarownice, walka

Mroczni władcy Padmasy, fanatycznie dążą do położenia kresu wszelkiej wolności i radości na świecie. W przeddzień corocznego święta podejmują działania mające na celu zniszczenie zakonu czarownic chroniących krainy ludzi. Wspierani przez przerażającą i okrutną istotę porywają księżniczkę... Jedynie Bazil i rozproszone siły światła mogą uwolnić księżniczkę z fortecy zagłady, zanim ulegnie ona wpływom ciemnych mocy.

Yassamet | 2016-11-04
drago_mira | 2016-04-25