USA. Praktyczny przewodnik

Seria: Praktyczny Przewodnik
Wydawnictwo: Pascal
3 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
LubimyCzytać

USA - 50 stanów, a każdy bogaty w tyle ciekawych miejsc, niczym niejedno duże państwo. Wielkie ośrodki kulturalne, polityczne, artystyczne i naukowe oraz przepiękna, ciągle jeszcze nieujarzmiona natura.Praktyczny Przewodnik dla PodróżnikówOddajemy Ci w ręce nasz najpełniejszy przewodnik po Stanach Zjednoczonych. Zapakowaliśmy do niego mnóstwo niezbędnych informacji, tak jak pakuje się plecak przed wielką wyprawą. Nie zamieściliśmy w nim zdjęć, bo woleliśmy wyczerpująco opowiedzieć Ci o tym, co warto zobaczyć i czego doświadczyć w tym kraju. Aby Twój bagaż był lżejszy, specjalnie wybraliśmy bardzo lekki papier, niemęczący oczu nawet w ostrym słońcu.Ten przewodnik pomoże Ci zaplanować podróż i zaprowadzi do wszystkich miejsc, które chciałbyś odwiedzić.USA nie będą miały przed Tobą żadnych tajemnic.To nasz najlepszy przewodnik, bo:* znajdziesz w nim bardzo szczegółowe informacje,* sam zaplanujesz ambitną wyprawę,* odkryjesz miejsca, do których nie trafią zwykli turyści.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

joanna88 | 2018-11-19

W mojej ocenie ten przewodnik jest fatalny! Żadnych podstawowych informacji - o historii, pochodzeniu nazwy, funkcji itp.
Nie polecam