Bez powodu...?

literatura piękna
LubimyCzytać

Bez powodu...? to pełna pytań i nie zawsze łatwych do znalezienia czy też zaakceptowania odpowiedzi podróż, będąca próbą zrozumienia mechanizmów kierującym rozwojem ludzkiej osobowości. Jak dalece teraźniejszość zależy od przeszłości i przyszłości? Kto kreuje świat wokół nas, a także świat, który jest w nas samych? Czy otaczająca nas rzeczywistość istnieje właśnie "bez powodu", czy też czasami my sami w taki sposób ją interpretujemy, ponieważ tak jest łatwiej, bardziej zwyczajnie i mniej wieloznacznie?

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!