Przetwory owocowe

Wydawnictwo: Buchmann
LubimyCzytać

Własnoręczne robienie przetworów ostatnio znów stało się popularne.Przekonaliśmy się, że domowe konfitury czy powidła są zdrowszei smaczniejsze od tych ze sklepu.W tej książce zebraliśmy przepisy na różne przetwory konserwowanecukrem - konfitury, powidła, dżemy, marmolady, galaretki, musyi przeciery. Podajemy receptury m.in. na klasyczną konfiturę wiśniową,proste powidła morelowe oraz intrygujący dżem marchewkowy.Wiele ciekawych pomysłów znajdą tutaj zarówno osoby dopierozaczynające robić przetwory, jak i ci wszyscy, którzy od lat zapełniająswoje spiżarnie smakołykami zamkniętymi w słoikach.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!