Dania dietetyczne. Zdrowe kalorie

Wydawnictwo: Buchmann
LubimyCzytać

W tej książce prezentujemy przepisy na smaczne i zdrowedania niskokaloryczne. Proponujemy różnego rodzaju potrawy,uwzględniające rozmaite potrzeby i przyzwyczajenia - m.in. daniaz nabiału, kolorowe sałatki, zupy oraz specjały mięsne, jak i rybne.Każdemu z przepisów towarzyszy ramka zawierająca informacjeo kaloryczności dania i jego innych wartościach odżywczych.Na końcu książki zamieściliśmy obszerne zestawienie wartościkalorycznej popularnych produktów.Stworzyliśmy ten poradnik po to, by pomagał w codziennymkomponowaniu posiłków na różne pory dnia. Kierujemy go doosób pragnących świadomie i zdrowo się odżywiać.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!