Złota księga

Wydawnictwo: Loka
LubimyCzytać

unikalna książka, pozwalająca zrozumieć jak ważne jest to, co powodujemy, tworzymy własnymi słowami, zwłaszcza kiedy stosujemy niewłaściwe słowa. Używamy wówczas najpotężniejszej Boskiej Zasady Działania we wszechświecie J A M J E S T. Godne uwagi są afirmaacje, których - najkrócej mówiąc - sens sprowadza się do podkreślenia, iż naturalną tendencją Życia jest Miłość, Pokój, Piękność, Harmonia, oraz Obfitość. TY sam kształtujesz własne życie, wprowadzając w nie Doskonałość Boskiej Miłości

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!