zwierciadło nieba

Wydawnictwo: Poligraf

Chciałbym się stać jednym z nich mówi. Ptakówa Istnień zatraconych w zachwycie przemierzania nieba, składających się na jego piękno i lekkich na tyle, by zapomnieć o codzienności. Jego oczy zalśniły...

Patrycja | 2012-01-17
Przeczytana: 15 stycznia 2012

Czytało mi się nie najlepiej, ponieważ autor poprowadził narrację w pierwszej osobie i uważam, że nie było to przyjemne w odbiorze. Plusem, dużym plusem dla co bardziej wrażliwych jest zapoznanie się z wierszami napisanymi przez pana Meklę, a które są niewątpliwe integralną częścią książki. Podobało mi się gdy główny bohater opowiada małej dziewczynce bajkę, ujmujące. Natomiast bajka jest naprawdę dobra i pouczająca.

Książka w 100%-ch dla osób wrażliwych.

Panna_Black | 2013-12-26
Kimy713 | 2013-08-06