Usprawiedliwieni zabójcy

Wydawnictwo: Kurpisz
LubimyCzytać

* Czy drapieżnikom smakuje ludzkie mięso?* W jaki sposób polują gepardy?* Czy wieloryb może połknąć człowieka?* Czy aligator jest bardzo niebezpiecznym zwierzęciem?* Jak należy zachowywać się w obecności orki?* Czy każdy rekin jest ludojadem?* Które zwierze jest bardziej niebezpieczne dla człowieka - słoń czy bawół?Na te i wiele jeszcze innych pytań uzyskasz odpowiedź w książce z serii "Fantastyczna Fauna".

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!