Teraz i zawsze

Cykl: MacGregorowie (tom 5)
Wydawnictwo: Harlequin
LubimyCzytać

Daniel, senior rodu MacGregorów, trafia do szpitala. Trwa ciężka operacja. Anna, żona Daniela od niemal czterdziestu lat, z lękiem oczekując na jej wynik, wraca myślami do przeszłości. Poznali się w Bostonie, gdzie ona studiowała medycynę. Daniel przybył tu niedawno ze Szkocji i zdążył już dorobić się pokaźnej fortuny. Zamierzał znaleźć żonę. Anna od pierwszej chwili zrobiła na nim piorunujące wrażenie. Przyzwyczajony, że szczęście mu sprzyja, ruszył na podbój, ale ona szybko mu uświadomiła, że nie będzie łatwym celem. Ian MacGregor jest potomkiem pierwszych szkockich emigrantów, którzy w osiemnastym wieku osiedli w Bostonie.Podobnie jak inni członkowie tego niepokornego rodu nade wszystko ceni wolność, honor i dobre imię. Wróg wciąż jest ten sam - przeklęci Brytyjczycy. Ian, ranny w walce, musi uciekać. Los wiedzie go do domu w lesie, gdzie z ojcem i braćmi mieszka młoda wdowa Alanna...

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

beataj | 2014-01-13
Przeczytana: 13 stycznia 2014

Jak zawsze niezawodna Nora Roberts, jak zawsze miłość z domieszką złości, jak zawsze bohaterowie z ikrą i charakterem :)

Na półkach: Przeczytane, Nora Roberts
Przeczytana: 13 kwietnia 2015

Nie lubię oceniać tych książek powieści jak są dwie w jednym.. W tym przypadku pierwsza dobra, fajnie się czytało, druga natomiast przypomina historię miłości, która była przedstawiona w części zatytułowanej Rebelia..

palalela | 2015-12-26
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 25 grudnia 2015

Naiwne to było strasznie. Kochali się, kłócili, gdy doszli do wniosku, że nie mogą bez siebie żyć, waśnie miedzy nimi ustały. Bardzo żałuję, że nie żyję na kartach powieści nory Roberts. Moje życie byłoby wówczas dużo łatwiejsze a poziom kortyzolu we krwi znacznie mniejszy.

Maite | 2013-11-15

...