Mój sekret. 10 kroków do prawdziwego szczęścia

Wydawnictwo: RM
LubimyCzytać

Poświęciłaś wiele, żeby zrobić karierę i osiągnąć sukces, ale czujesz, że nie możesz wyrwać się z wyścigu szczurów? A może jest wręcz przeciwnie: masz wszystko, czego potrzeba do szczęścia - dom, kochającego męża, wspaniałe dzieci - ale mimo to wiesz, że czegoś ci brakuje? Ta książka jest właśnie dla ciebie! Bogactwo, uznanie, sława, które często utożsamiamy ze szczęściem, mogą stać się przyczyną życiowych tragedii, o czym przekonała się już niejedna gwiazda. Tymczasem prawdziwa tajemnica życia i sukcesu jest bliżej, niż myślisz. Tkwi w Tobie. Sztuką jest jej odkrycie. Wsłuchaj się głęboko w siebie, zaufaj wewnętrznemu głosowi. Podpowie Ci on, jak wykorzystać swoje umiejętności, atuty i uzdolnienia do tego, by nie tylko osiągnąć sukces, lecz także znaleźć wewnętrzny spokój, harmonię i zadowolenie. Oceń, co jest dla Ciebie dobre i najważniejsze. Stawiaj przed sobą drobne cele, by stopniowo osiągać te większe. Odkryj swoje przeznaczenie. Poznaj swój sekret...Melissa Leone towarzyszy Ci w drodze do poznawania siebie samej i dzieli się z Tobą przemyśleniami, które pomogą Ci w poznaniu własnej tajemnicy szczęścia i sukcesu.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!