Leksykon manga & anime. Tom 2 I-Z

LubimyCzytać

Leksykon manga & anime to pierwsze na polskim rynku wydawniczym tak szeroko opracowane i skondensowane dzieło dotyczące tematyki japońskiego komiksu i filmu animowanego. Dwa tomy tej publikacji zawierają ponad 1300 alfabetycznie ułożonych haseł oraz opisów wzbogaconych notkami technicznymi i ilustracjami. Autorka stara się pokazać, zarówno miłośnikom, jak i przeciwnikom tematu, jak głęboko zakorzeniona jest w naszym współczesnym życiu japońska, papierowo-animowana pop kultura.Książka jest przydatnym podręcznikiem dla rodziców i pedagogów jako wiarygodne i obiektywne kompendium wiedzy, dla mediów zajmujących się publikacją japońskich dzieł oraz dla fanów mangi i anime jako uzupełnienie domowej biblioteczki.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!