Minecraft. Tablice craftingu, alchemii i metalurgii

Wydawnictwo: Helion
LubimyCzytać

Zamieniaj, przetapiaj, mieszaj mikstury z wykorzystaniem tajemnych przepisów! * Crafting, czyli jak skompletować zbroję, narzędzia i środki transportu * Alchemia, czyli jak przyrządzić wywar leczniczy, truciznę lub napój o właściwościach magicznych * Metalurgia, czyli jak wykorzystać rudy, materiały, minerałyMinecraft to wspaniała zabawa, ale jak każda dobra gra także i ta ma swoje rozbudowane zasady. Najbardziej skomplikowane z nich dotyczą craftingu oraz alchemii i przetapiania. Co można zrobić ze sztabek żelaza? Jakich narzędzi użyć do wytworzenia kilofa, zegara, zupy grzybowej czy wagonu ze skrzynią? Czy opłaca się przetopić w piecu rudę diamentu? A może lepiej ją rozbić? Co zrobić, gdy pilnie potrzebny jest nam wywar leczniczy i gdzie szukać właściwych ingrediencji?Te wszystkie przepisy wraz z dodatkowymi uwagami na temat opłacalności ich użycia znajdziesz w tablicach Minecraft. Tablice craftingu, alchemii i metalurgii. Dzięki nim będziesz mógł szybko zorientować się, co opłaca Ci się zrobić i jak tego dokonać. Będziesz miał pod ręką wszystkie tajemne wskazówki od wypalania gliny po przyrządzenie kurczaka, od wytwarzania hełmu po wyrabianie ciasta, od przyrządzania trucizny po konstruowanie magicznej latarni Gra z tymi tablicami gwarantuje znacznie więcej satysfakcji! * Podstawy deski, patyki, stół rzemieślniczy * Narzędzia kilof, kompas, krzesiwo, mapa, skrzynia * Broń i zbroja łuk, strzały, miecz, napierśnik, nogawice * Środki transportu łódka, tory, wagon * Surowce i półprodukty glina, szkło, złoto, jasnogłaz * Żywność i naczynia chleb, arbuz, placek z dyni, złota marchew, pieczone mięso * Budowa mechanizmów czerwona pochodnia, detektor światła, dźwignia, lampa * Gwiazda pirotechniczna, książka, magmowy krem, oko kresu, sfermentowane oko pająka * Barwniki karmazynowy, jasnoniebieski, pomarańczowy, szary, żółty * Podstawy alchemii statyw alchemiczny, kocioł, szklana butelka * Mikstury niewidzialności, mętna, leczenia, trująca, odporności na ogień * Wytapianie i wypalanie netherowa cegła, żelazo, barwnik zielony, rudy metaliSkorzystaj z tablic, by zdobyć to, co chcesz!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!