Wolni. Witraż

literatura piękna
LubimyCzytać

Witold Wedecki urodził się w 1944 roku w Wilnie, obecnie mieszka w Gliwicach. Jest architektem, zajmuje się również grafiką i malarstwem. Jako pisarz zadebiutował w latach siedemdziesiątych. Wiele z jego opowiadań ukazało się w prasie literacko-społecznej. Opublikował arkusz poetycki Uczty (1970) oraz powieści Bielsze od czerni (1995), Wejście i wyjście (2000), Klęski i nadzieje (2001), Wolni (2003), Czarne Rondo (2006).

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!