Ścigane

Wydawnictwo: Znak
Wanted
83-240-0688-5
narkotyki, policjantka, wrobiona

Diane została wrobiona. Trafiła do więzienia za posiadanie dużej ilości kokainy. W jednym momencie zawaliła się świetnie zapowiadająca się kariera policjantki na surowej teksańskiej prowincji. Proces okazał się zakłamaną formalnością. Wkrótce Diane trafia do więzienia, gdzie spotyka Gail skazaną za polityczny radykalizm i przechowywanie broni. Wspólny pobyt w celi owocuje planem ucieczki. Tak...

Tak zaczyna się niezwykła powieść drogi obfitująca w niecodzienne intrygi, efektowne pościgi i zaskakujące zdarzenia. Kim Wozencraft wplata w losy bohaterek, walczących o wolność i tolerancję, własne doświadczenia z wieloletniej pracy w policji.

W Hollywood Sheldon Turner rozpoczął pracę nad filmem. W rolach głównych zobaczymy Jennifer Aniston i Meryl Streep. Będzie to kolejna, po bestsellerowej Rush, ekranizacja powieści Wozencraft.

źródło opisu: http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,440,tytul,%C5%9Acigane

robaczeeek | 2016-04-18
Przeczytana: 15 kwietnia 2016

Naprawdę dobra sensacja. Akurat ja czytałam ją z zapartym tchem od początku do końca. cały czas się coś dzieje choć na samym początku nie potrafiłam zrozumieć związku między Diane policjantką a Gail więźniarką lecz w 5 i 6 rozdziale dowiadujemy się co się stało i co je połączyło. Zakończenie świetne i ja osobiście nie przewidziałabym go.

Polecam książkę przy której na pewno nie będziecie się nudzili.

Andzia | 2011-12-13
Przeczytana: 25 listopada 2011

Dobra sensacja, choć przyznam, że na początku ta książka może znudzić. Jednak w pewnym momenice zaczyna się akcja, która nie ustaje prawie do samego końca. Polecam jako odskocznię.

Joanna | 2016-01-28
| 2014-07-25