Polityka międzynarodowa 1945-2000

Wydawnictwo: Książka i Wiedza
historia
LubimyCzytać

Książka jest nieocenionym przewodnikiem po złożonej i zawiłej współczesnej polityce międzynarodowej, począwszy od zakończenia drugiej wojny światowej poprzez dziesięciolecia zimnej wojny aż po formowanie się postzimnowojennego porządku świata. Przeznaczona jest dla studentów wszystkich kierunków, na których wykłada się historię, a także dla nauczycieli tego przedmiotu oraz dla wszystkich, którzy interesują sią polityką międzynarodową.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!