Prawo dyplomatyczne i konsularne /Podręcznik akademicki

Wydawnictwo: LexisNexis
biznes, finanse

Jedyny w Polsce od lat podręcznik, w którym Autor kompleksowo ujmuje problematykę prawa dyplomatycznego i konsularnego, poświęcając wiele uwagi dyplomacji bilateralnej i dyplomacji wielostronnej, a także innym formom współczesnej dyplomacji. Przeznaczając znaczną część podręcznika na omówienie zasad i norm prawa konsularnego, Au-tor należną wagę przywiązuje do odradzającej się w praktyce polsk

Angela | 2013-06-10

Nie jest źle, choć fajerwerków nie ma. Widać, że autor ma bardzo dużo wiedzy praktycznej i stara się to pokazać. Niestety jego minusem jest to, że potrafi powtarzać w kółko to samo zagadnienie, dodatkowo opisując je na 20 stron. Czasami z wielką, ale to wielką przesadą wątki ciągnięte są w nieskończoność. Język jednak na tyle przyjazny, że łatwo czyta się to masło maślane.

Klaudia | 2016-10-22
Przeczytana: 03 listopada 2016