Nieoczekiwana miłość

religia
LubimyCzytać

Niektóre były zamożne, inne – pozbawione środków do życia. Jedne pobożne, inne uznane za grzesznice i wyjęte poza nawias społeczeństwa. Żydówki i poganki. Wydaje się, że nie miały ze sobą wiele wspólnego. A jednak coś je połączyło.Jedna zagadkowa rozmowa. Jedno spotkanie ze Zbawicielem i Jego słowa, które zmieniły wszystko – całe ich życie.Każda z tych kobiet potrzebowała Jezusa Chrystusa. A On spełniał ich potrzeby. I chce je spełniać nadal – także Twoje!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

mike8619 | 2019-03-19
Przeczytana: 10 października 2017

Uzupełnienie Pisma Świętego o niedopowiedziane treści z pewnością pomoże w dojrzałej interpretacji spotkań Jezusa z kobietami. Jest to zarazem udana próba udowodnienia, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych, a ponadto wskazówka, że bezinteresowność i wrażliwość to pożądane cechy w relacjach damsko-męskich.

eFKa | 2016-09-12

Świetna książka! Osobiście znalazłam w niej coś szczególnego. Bardzo podobały mi się opisy scen biblijnych, które następują bezpośrednio po cytacie z PŚ, ponieważ były dopełnieniem sceny. Dzięki nim można było sobie więcej wyobrazić. Bardzo trafne odwołania "do kobiet współczesnych" oraz wielki atut - ćwiczenia.