Jak kształcić profesjonalnych dyrektorów szkół?

LubimyCzytać

W procesie kształcenia dyrektorów szkół szczególne znaczenie ma podstawowa zasada dydaktyczna łączenia teorii z praktyką. Szerokie możliwości jej zastosowania ukazuje niniejsza publikacja. Obejmuje ona 14 problemowych scenariuszy dla 60 godzin zajęć edukacyjnych. W każdym scenariuszu uwzględniono proponowane treści 30-minutowego wykładu oraz związane z nim ćwiczenia warsztatowe, pozwalające na stosowanie różnych form organizacyjnych (praca audytoryjna, indywidualna i zespołowa).

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!