Zdrowie masz we krwi! Jak żyć w zgodzie z grupą krwi

Wydawnictwo: Helion
zdrowie, medycyna
LubimyCzytać

Życie w czterech stylach: 0, A, B, AB Sprawdź, do której grupy należysz!Od urodzenia grasz w jednej z drużyn - A, B, AB lub 0. Najwyższy czas zacząć robić to zgodnie ze strategią wyznaczoną przez Twojego naturalnego trenera! Zamiast katować się dietami niedostosowanymi do Twoich predyspozycji, wykorzystaj potencjał drzemiący w Twoim własnym organizmie. Pamiętaj: zdrowie masz we krwi — i to jak najbardziej dosłownie!Książka Zdrowie masz we krwi! Jak żyć w zgodzie z grupą krwi. Wydanie II przybliży Ci podstawy diet dopasowanych do poszczególnych grup krwi, przedstawi produkty, które warto jeść, i ostrzeże przed tymi, których trzeba unikać. Dowiesz się z niej także, co należy zrobić, aby dłużej cieszyć się dobrym zdrowiem. Informacje w niej zawarte pomogą Ci poprawić ogólny stan zdrowia, zgubić zbędne kilogramy i zmienić własne życie w zgodzie z naturalnymi właściwościami Twojego organizmu.Znajdziesz tu praktyczne porady fachowca, opisy rzeczywistych przypadków i sprawdzone przepisy czytelników. Dowiesz się też, jak komponować smaczne potrawy z ogólnodostępnych produktów spożywczych, i przekonasz się, że skuteczna dieta wcale nie musi się wiązać z uciążliwymi wyrzeczeniami.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

| 2015-07-18
Na półkach: Przeczytane, 52/2015
Przeczytana: 18 lipca 2015

Nie zachwyciła mnie ta pozycja. Temat ciekawy. Interesuję się zdrowym żywieniem, więc doceniam walor merytoryczny, ale autorce naprawdę matka natura poskąpiła daru pięknej wypowiedzi. Chyba cała książka byłaby lepsza jako suchy tekst naukowy, bo próba narracji skierowana do laika jest niezbyt udana.

Pola | 2014-09-23
Przeczytana: 04 kwietnia 2014

Teoria zawarta w tej książce zmieniła we mnie postrzeganie swojego ciała i uświadomiła kilka ważnych zasad odżywiania, którymi kieruję się do dzisiaj. Rezygnując z jedzenia nabiału - poczułam się fizycznie i psychicznie lepiej (nabiał może powodować depresję [sic!]) Jednak niektóre jej twierdzenia wydają mi się nie do końca sprawdzone, inne nawet wydumane. Warto przeczytać i skonfrontować zdobytą wiedzę z innymi, wiarygodnymi źródłami.