Ethan Frome (CD)

7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
literatura piękna
LubimyCzytać

Audiobook CD mp3. Czyta Ewa Mateuszuk Czas nagrania 4 godziny 32 minuty. Niezwykła opowieść o prawdziwych uczuciach, wewnętrznym rozdarciu, samotności i namiętności przeplatanej z życiowymi rozterkami. Powieść przedstawia nam historię angielskiego farmera Ethana Frome?a, który porzuca swe ambicje by poświęcić się gospodarstwu oraz schorowanej żonie Zeenie. Brak miłości i satysfakcji ze związku rodzi u bohaterów frustracje i samotność. Wszystko zmienia się gdy do gospodarstwa wprowadza się Meetie, młoda kuzynka Zeenie. Namiętny romans rodzący się pomiędzy tytułowym Ethanem a Meetie daje mężczyźnie drugi oddech, rozbudza uśpione serce, stając się tym samym jego największym życiowym ciężarem? Losy bohaterów pozwalają nam sięgnąć do głęboko ukrytych pragnień i instynktów, które zwykle skutecznie hamowane są przez wewnętrzne morale i konwenanse

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

ankatomi | 2017-02-03
Przeczytana: 01 lutego 2017

Interpretacja pani Ewy Mateuszuk jest rewelacyjna. Jej głos wspaniale oddaje atmosferę tamtego nieistniejącego już świata. Na prawdę czułam się jak gdybym odbyła podróż w czasie! Polecam!