Grecja. Przewodnik, informator

Wydawnictwo: Alfabet
LubimyCzytać

Grecja oferuje zwiedzającym, oprócz bliskiego kontaktu z historią, także niekończące się plaże, wspaniałe łańcuchy górskie, luksusowe hotele, ustronne kwatery w górskich wioskach i smaczną, regionalną kuchnię.W przewodniku znajdują się:* plany miast i regionów* propozycje wędrówek i tras zwiedzania* adresy i opisy hoteli oraz pensjonatów* rekomendacje oraz charakterystyki restauracji oraz barów* połączenia komunikacyjne* praktyczne porady i wskazówki.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!