Michel Vaillant 3. Wyścig strachu

8373209026
komiksy
LubimyCzytać

Razem z Michelem Vaillant, Jean Graton zaprasza nas do pasjonującego, ale hermetycznego świata wyścigów samochodowych na najwyższym poziomie.Autor, jako przyjaciel i powiernik najwybitniejszych kierowców sportowych, mógł przekazać czytelnikom Michela Vaillant dokładny obraz rzeczywistości rajdowej.Michel Vaillant stał się dla czytelników kimś więcej niż zwykłym bohaterem. Stał się prawdziwym przyjacielem: silnym, lojalnym, odważnym. Saga rodziny Vaillant pozwoliła nam poznać i polubić wyjątkowych ludzi, dla których odwaga, lojalność i honor stanowią podstawowe wartości.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!