Piękny makijaż krok po kroku

Okładka książki Piękny makijaż krok po kroku Dominique De Vorges
Okładka książki Piękny makijaż krok po kroku
Dominique De Vorges Wydawnictwo: Wydawnictwo RM poradniki
poradniki
Wydawnictwo RM

Trochę nudne. Poradnik powiela wszystko to, co zostało już napisane w innych poradnikach, ale głupie byłoby z mojej strony zakładanie, że każda osoba zainteresowana tą pozycją przeczytała już wszystko inne na rynku:) Dla mnie jako osoby szeroko zapoznanej z kosmetyką i wszystkim co z nią związane, a z makijażem to już szczególnie, książka była dosyć słaba. Źle wydana, niewygodnie się czytało, dosyć schematyczna, źle połamana, dużo zdjęć, makijaże na nich nie są perfekcyjne. Nie jest wydana tak pięknie jak album, więc jednak traktuję ją jak książkę do czytania.
Jeśli ktoś jeszcze nie zna rynku urodowego i nie czytał książek na ten temat, śmiało może spróbować, każda inna osoba tylko się zawiedzie.

Autorka szczegółowo opisuje wiele ważnych zasad makijażu dla osób i początkujących i zaawansowanych. Choć książkę oceniam jako rewelacyjną, to czegoś w niej brak... Może za mało zdjęć, a może apetyt rośnie w miarę jedzenia i więcej informacji przydałoby się... Jednak polecam z czystym sumieniem :)

• Uroda/ zdrowie/ styl / żywienie/ dieta💄💋
  • Uroda

Dodaj cytat z książki Piękny makijaż krok po kroku