Obrona wiary. Wybór publicystyki (1920-1930)

Wydawnictwo: Fronda
LubimyCzytać

"Obrona wiary" to zbiór publicystyki G.K. CHestertona. Lekkie pióro, ciepły humor i intelektualna przenikliwość sprawiają, że pisarz ten cieszy się niesłabnącą popularnością. Eseje zamieszczone w zbiorze traktują zarówno o rzeczach poważnych, jak i z pozoru błahych. O każdej Chesterton ma do powiedzenia coś interesującego, umie bowiem spojrzeć z nieoczekiwanej perspektywy, jaką daje mu wiara chrześcijańska.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!