Wspólczesne kampanie wyborcze w Polsce i na świecie

historia
LubimyCzytać

Celem niniejszej monografii jest znalezienie odpowiedzi na istotne i wciąż aktualne pytanie, w jakim zakresie integracja europejska wpłynęła na poziom harmonizacji polityki antyterrorystycznej. Ponadto w pracy starano się ukazać zależności pomiędzy bezpieczeństwem wewnętrznym UE, a tym samym polityką antyterrorystyczną, a poziomem integracji państw członkowskich oraz zakresem funkcji ochronnych, jakie bezpieczeństwo ma analizować.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!