Modele i prognozy w ekonomii i finansach

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
biznes, finanse
LubimyCzytać

Tematyka w książce koncentruje się wokół 3 kluczowych zagadnień ekonomicznych współczesności: funkcjonowania rynków finansowych, wzrostu gospodarczego i rozwoju regionalnego. Skala wyzwań podjęta przez autorów jest niezwykle szeroka i świadczy nie tylko o umiejętnościach wyodrębnienia i analizy najciekawszych problemów gospodarczych naszego kraju, lecz także o znakomitym warsztacie badawczym.(Z Wprowadzenia)

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!