Motocykl po czterdziestce (zamiast kochanki)

Okładka książki Motocykl po czterdziestce (zamiast kochanki) Jarosław Gibas
Okładka książki Motocykl po czterdziestce (zamiast kochanki)
Jarosław Gibas Wydawnictwo: Septem hobby
hobby
Septem

Zgadzam sie z kolega Regentem. Dobry poradnik napisany przez dosc prymitywnego goscia. Pisze z pozycji kogos, kto przejechal na motocyklu 45 tys. km. Bez chwalenia.

Moja opinia na: http://crazyladyinblue.blogspot.com/2021/04/motocykl-po-czterdziestce-zamiast.html

Mam problem z oceną tej książki. W kategorii poradników dałbym jej nawet i 10 gwiazdek. Jest w niej wszystko co powinien wiedzieć przyszły lub początkujący motocyklista. Jest o tym jaki motocykl wybrać, jak jeździć, w co się ubrać aby było ładnie i bezpiecznie, gdzie szukać informacji, jak zrobić prawo jazdy, a nawet co przeczytać i co obejrzeć. I wszystko ok. Prosto, kawa na ławę.

Niestety autor jest też przemądrzałym filozofem, zadufanym w sobie coachem, zupełnie nieśmiesznym żartownisiem i seksitą. I tym wszystkim wielokrotnie chwali się na łamach swojej książki. Dzięki temu mamy lanie wody, nieśmieszne anegdotki, równie nieśmieszne żarty o cyckach i włosach w rozporku. Im dalej tym bardziej robi się to żenujące. Nad wszystkim unosi się wybujałe i nadmuchane do rozmiarów solidnego motocykla ego autora (nota bene autora poradnika jak uwolnić się od ego ;-)). Za warsztat pisarski nie wiem czy należy choćby jedna gwiazdka :-/

Mimo wszystko polecam bo to chyba najlepsze, choć dość ogólne, wprowadzenie w motocyklową przygodę na polskim rynku księgarskim.

• Storytel
  • Książki mojego męża a tym samym moje ;-)
  • Na czytniku

Dodaj cytat z książki Motocykl po czterdziestce (zamiast kochanki)